Tegelikult tõstsin oma C ketta juba pea 2 vaba gigani näpistatud ruumi samuti 7.16 GB-ni. Ja seda pisut ehmatava pealkirjaga ning mitte just kõige kõrgmast disainiklassist kodulehe suuniste abil. Selle pagefile.sys tõstsin ma G kettale ning hiberfil.sys kui mittevajaliku kustutasin sootuks. Viimase kohta kirjutab tundmatuks jääda sooviv didaktiliste kalduvustega itimees oma kodukal suhteliselt selgesõnalise sõnumi:
Mina selle välja lülitasingi. Vaba ruumi sain, ent see ei päästnud olukorda WebCT-s. Ka ei saanud ma veel päris hästi jaole, kust ma saan määrata piltide allalaadimise tee. Kuid ma töötan selles suunas.Hibernate reźiimi võib kasutada siis, kui me ei tööta oma kompuutris, aga me ei soovi teda ka täielikult välja lülitada, siis selle hibernation'i puhul hoitakse Sinu tööd ja käivitatud programmid alles ja kui Sa tuled sest hibernate reźiimist välja, siis võid kohe oma pooleliolevat tööd jätkata. Kuid kuna Windows Vista's on nüüd olemas täiustatud Sleep reźiim, millesse on kombineeritud Windows XP Standby ja Hibernate reźiimide parimad omadused, siis on mõtekas kasutada just seda Sleep reźiimi ja lülitada Hibernation välja.

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar