Uue versiooni välimus on esmapilgul sama nagu eelmisel, kuid pisikesi nüansse siiski esineb. Näiteks ei osanud ma kuidagi vahetada ei enda parooli (mille andis mulle Keskus) ega muuta seda ajavöödnit. Ly saatis selle peale mulle asjaliku selgituse, millesarnast mul pole juba kaua aega tulnud:
WebCT-sse sisse logides näitab üks riba ülemises servas "Welcome, ...." ja seal on kuupäev ja kellaaeg. Kui see on erinev tegelikust, siis saab seda muuta nii: mine My Settings alla ja klikka "My Tool Options". "Time Zone" on üks kõige alumistest settingutest ja sealt saab valida "GMT +3:00 Helsinki, Riga, Tallinn" ja seejärel salvestada.
Parooli saab muuta My Settings -> My Profile -> all nupust "Change password".
Samas on kole mõeldagi, et endiselt on mul pooleli teadusuuringute juhendamise kursuse koostamine. Ilmselt on see just see, mille lähiajal ette võtan. Enne aga viskan pilgu oma uuele kursusele ning saadan mõned tervitussõnad teele.

1 kommentaar:
Teadusevärk jahh. Mul ka plaanis see hiiglama suur Vooglaid Ülolt saadus sõnavara korrektselt konspekteerida ning selle tarkuse põhjal oma ametikoha eesmärgid, printsiibid jm tähtsad asjalood koostada.
Postita kommentaar