esmaspäev, 6. oktoober 2008

Uus kursus

Tegelikult sain ma juba eile kirja, et tänasest algab mul uus WebCT kursus, esialgu 59 osalejaga. Küll see Inimese anatoomia ja füsioloogia on alles popularne! Ly, kes mulle selle teate edastas, soovitas mul kontrollida ka ajavööndit. Selgus, et see oli seoses WebCT versiooni uuendamisega taas kord paigast läinud.

Uue versiooni välimus on esmapilgul sama nagu eelmisel, kuid pisikesi nüansse siiski esineb. Näiteks ei osanud ma kuidagi vahetada ei enda parooli (mille andis mulle Keskus) ega muuta seda ajavöödnit. Ly saatis selle peale mulle asjaliku selgituse, millesarnast mul pole juba kaua aega tulnud:
WebCT-sse sisse logides näitab üks riba ülemises servas "Welcome, ...." ja seal on kuupäev ja kellaaeg. Kui see on erinev tegelikust, siis saab seda muuta nii: mine My Settings alla ja klikka "My Tool Options". "Time Zone" on üks kõige alumistest settingutest ja sealt saab valida "GMT +3:00 Helsinki, Riga, Tallinn" ja seejärel salvestada.

Parooli saab muuta My Settings -> My Profile -> all nupust "Change password"
.

Samas on kole mõeldagi, et endiselt on mul pooleli teadusuuringute juhendamise kursuse koostamine. Ilmselt on see just see, mille lähiajal ette võtan. Enne aga viskan pilgu oma uuele kursusele ning saadan mõned tervitussõnad teele.

1 kommentaar:

kass27 ütles ...

Teadusevärk jahh. Mul ka plaanis see hiiglama suur Vooglaid Ülolt saadus sõnavara korrektselt konspekteerida ning selle tarkuse põhjal oma ametikoha eesmärgid, printsiibid jm tähtsad asjalood koostada.