Vahva kiri jõudis eile mu postkasti. Kui sellesse veidi süveneda, näeme pisikest ja parandamatut, kui mitte isegi öelda, et paradoksaalset vastuolu.
Tere!
LOTE teaduskonnas tuleb lähiajal arutelu, kas lubada üliõpilastel üle kanda Teaduskooli kursustel saadud ainepunkte bakalaureuse õppekava täitmisel.
LOTE bioteaduste programmijuht Evi Padu soovis tutvuda teaduskooli bioloogiakursuste materjalidega, et omada ülevaadet teaduskonnasiseseks aruteluks (varem bioloogia-geograafiateaduskond ei arvestanud meie ainepunkte). Seepärast andsime talle kursustele ligipääsu audiitorina.
Loodetavasti Teil ei ole selle vastu midagi ja see ei põhjusta ebamugavust. Teaduskooli jaoks on väga tähtis, et ka LOTE teaduskond aktsepteeriks Teaduskooli kursustel saadud AP-sid (hetkel näiteks matemaatika-informaatikateaduskond arvestab Teaduskooli matemaatikakursustel saadud ainepunkte). Ainepunktide arvestamine tõstaks oluliselt meie õpilaste motivatsiooni.
Parimate soovidega,
Ly
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar