
Minu tegemised võitluses elektroonikaga hakkasid tänaseks vaibuma, kuna ma jõudsin omadega iroonilisse sumbauku, millest pajatasin ka Torisejas. Sain sarvest kinni ühel tublil noormehel, kes asja minust märksa paremini valdab, pealegi puuduvad tal mälestused JUKU-aegsetest programmidest. Võtsin hoopis ette ja sain aru, et kõikidest tegevustest kõige arukam oleks see susserdamine asjatundja hooleks jätta. Kuna järgmine ainuvõimalik ja kindel samm installatsiooni teedel tundunuks mulle XP installimine juurkettale ning seeläbi viimsegi lootuskiire kadu Vista sätingute taastamisel.
Tunnen Vistast siiski puudust. Kõigepealt väljendub tema kasutajasõbralikkus selles, et erinevalt isegi XP-st ei tulnud seal mingisuguseid sätinguid muuta, vaid üksnes tarvilikud tarvikud vabadesse USP-portidesse kütta. Teiseks oluliseks puuduseks on XP-l vajaliku pilditöötlusprogrammi puudumine, ja tagatipuks venitab see, ilmselt vastava draiveri toeta jäänud monitor, pildi ka inetult laiaks.
Igatahes, las asi puhata... Ma püüan seda kolmandat masinat ka seni mitte näppida, et mitte miski tuksi ei läheks, muidu meenutaks see tegevus juba vanasse kaevu sülitamist, enne kui uus veel valmiski pole.

1 kommentaar:
Viimatilausutu on küll kuldaväärt tarkus. Loodame ühtlasi, et osav patsipoiss ka koomas viibiva kana elule tagasi suudab äratada!
Postita kommentaar